SPOLUPRÁCE

Publikováno: 08.02.2021
MS Jizerská > SPOLUPRÁCE

SPOLUPRÁCE

Publikováno: 08.02.2021

správa mš logo

Správa mateřských škol je program vytvořen k usnadnění administrativní práce spojené s každodenním chodem mateřské školy. Pomáhá k vedení matriky a třídnice, docházky a výkazů.


 

Naše mš logo

Naše MŠ je aplikace, která rodičům a mateřské škole usnadní vzájemnou komunikaci. Díky aplikaci máte neustále při ruce veškeré aktuality z dění v mateřské škole, můžete vaše dítě omluvit ze školky, přihlásit na vybraný kroužek nebo se ihned dozvíte o akcích konaných v nejbližší době.

https://nasems.cz


strava cz logo

https://www.strava.cz/strava/Stravnik/Prihlaseni


Logo_SP_obdelnik

Naše škola umožňuje využívání Školního programu - služby, která Vám komfortně zprostředkuje kvalitní spolupráci se školou a poskytne další služby po celou dobu docházky Vašeho dítěte  – Školní online pokladnu.

  • Školní pokladna slouží k přesné evidenci finančních prostředků, které zákonný zástupce svěřil škole ve formě zálohy na čerpání plateb za školní akce (kino, divadlo, plavecký či lyžařský kurz, ale také např. platby za pracovní sešity a podobně).
  • Na třídních schůzkách se dohodne výše zálohy, rodič provede úhradu na podúčet školy a ta následně strhne každou částku s přesnými údaji.
  • Rodič má následně online náhled do školní pokladny podobný bankovnímu účtu.

Žáci nemusí nosit hotové peníze do školy, platby do školní online pokladny probíhají bezhotovostně.

https://www.skolniprogram.cz

 


Záhonky pro školky logo

http://www.zahonyproskolky.cz


Mondi logo

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.mondigroup.com/en/home/