Děti do bruslí – bruslení

Publikováno: 08.03.2022
MS Jizerská > Děti do bruslí – bruslení

Děti do bruslí – bruslení

Publikováno: 08.03.2022

Od roku 2019 je naše školka zapojena do projektu, který se věnuje výuce ledního bruslení pro děti předškolního věku. Pod vedením profesionálních trenérů spolku Děti do bruslí, kteří se věnují intenzivně rozvoji této dovednosti. Kurz má 10 lekcí a je určen pro děti od 5 let.

Kde? Hokejové centrum Pouzar, Evžena Rošického 1756, 370 05 České Budějovice

Co s sebou? Helma (cyklistická, lyžařská nebo hokejová), vlastní tkaničkové brusle (nejlépe tzv. „kanady“, nabrousit brusle je možné na stadionu před zahájením kurzu), vhodný sportovní oděv, který umožní pohyb (zakázány jsou velmi široké kalhoty, sukně, kabáty, šperky), rukavice (nejlépe z pevného a nepromokavého materiálu), pití (podepsanou lahev) a malou svačinku.

Aktivita probíhá za finanční podpory města České Budějovice.

české Budějovice logo

Galerie