Angličtina pro předškoláky

Publikováno: 08.03.2022
MS Jizerská > Angličtina pro předškoláky

Angličtina pro předškoláky

Publikováno: 08.03.2022

KDY ZAČÍT:

Podle nejnovějších studie předškolní období ideální k osvojování si jakékoliv řeči vůbec, v mozku se totiž vytvářejí řečová centra a jejich vývoj se kolem 7.roku uzavírá. Dítě má tak jedinečnou možnost seznamovat se s cizí řečí zcela přirozeně, podobně jako s řečí mateřskou. Později už se jazyk bude učit systémově a daleko složitěji.

JAKÝM ZPŮSOBEM:

Děti musí angličtina bavit. A je na pedagogovi, aby je motivoval. Aby se pro ně angličtina stala komunikačním prostředkem. Aby si díky ní mohly společně hrát a bavit se. Tato hra musí být metodicky dobře promyšlená a cílená. Děti bude po celý rok provázet vrána Maggie a její kamarád Steve, kterými se naučí nejrůznější písničky a básničky. Tím budeme u dětí prohlubovat schopnost pamatování, melodie, zvuku a rytmiku řeči.

Jednou týdně se skupina dvanácti předškolních dětí sejde v prostorách MŠ Jizerská pod vedením Hanky a Lucky.

ÚTERÝ 12.15 – 13.00 (s Hankou)
ČTVRTEK 12.15 – 13.00 (s Luckou)

Galerie