Kurz českého jazyka

Publikováno: 08.03.2022
MS Jizerská > Kurz českého jazyka

Kurz českého jazyka

Publikováno: 08.03.2022

Intenzivní kurz českého jazyka pro žáky s odlišným mateřským jazykem

 

Ve školním roce 2021/2022 byl zahájen kurz intenzivní výuky českého jazyka pro děti s odlišným mateřským jazykem v Mateřské škole Jizerská 4, České Budějovice v rámci projektu, který je financován Evropskou unií v rámci národního programu Azylového, migračního a integračního fondu. Každé pondělí odpoledne hravou formou provází děti paní učitelka Lenka Varady a slečna učitelka Kateřina Svobodová a náš maskot dráček Fído.

 

Cílem je: rozšířit slovní zásobu, pracovat na větném souvětí, aktivně komunikovat česky a socializace v jazyce, který se teprve učí poznávat. Používáme různé formy a metody práce. Především metodu KIKUS.

 

 

Za organizaci: Centrum na podporu integrace cizinců pro Jihočeský kraj

Projekt Český jazyk v integračních Centrech, reg. č. AMIF/27/01, je financován Evropskou unií v rámci národního programu Azylového, migračního a integračního fondu.

 

EU logo

 

CPIC logo